close
تبلیغات در اینترنت
علمی
loading...

پایگاه سرگرمی

علمی

پیشنهاد ما به شما

ترفند کاهش هزینه اس ام اس همراه اول

 

ترفند کاهش هزینه اس ام اس همراه اول
همان طور که می دانیم به تازگی مخابرات هزینه SMSها را به نحو جالبی افزایش داده !! به طوری که قیمت SMSهای انگلیسی را تقریبا ۲ برابر (از ۱۴تومان به ۲۲ تومان) و قیمت SMSهای فارسی را تقریبا نصف (از ۱۴تومان به ۸ تومان) کرده ! خوب در این شرایط که اکثر مردم از زبان فینگلیش استفاده می کنند
 
طبیعتا” این طرح به ضرر مردم و به نفع مخابرات است. اما در این ترفند قصد دارم روشی را را به شما معرفی کنم که به وسیله آن می توانید SMS های خود را انگلیسی (یا فینگلیش) تایپ کنید ولی هزینه آن را فارسی پرداخت کنید !! یعنی هزینه هر Sms را حدودا” به یک سوم قیمتش کاهش دهید!

روش کار بسیار ساده است! سیستم های موبایل در تمام جهان به طوری طراحی شده اند که هر SMS را که به غیر از زبان انگلیسی تایپ شود زبان خاص در نظر گرفته پس هزینه آن زبان خاص را (که در این جا فارسی است) حساب میکنند،

 
پس ما هم با استفاده از این قانون می توانیم SMS خود را انگلیسی تایپ کنیم ولی در آن از یک حرف فارسی یا یک کاراکتر فارسی استفاده کنیم. توضیح اینکه شما پس از نوشتن متن SMS خود می توانید در آخر آن از کلمه فارسی “بای” استفاده کنید تا هزینه فارسی برای شما محاسبه شود! همچنین می توانید از یک کاراکتر فارسی که مختص زبان فارسی است مانند علامت سوال فارسی ؟ (نه ?) در آخر یا هر کجای متن SMS استفاده کنید.

چند نکته:

۱- کاراکترهایی که مختص زبان فارسی هستند یعنی با زبان انگلیسی مشترک نیستند و استفاده از آنها باعث تغییر نوع SMS از انگلیسی به فارسی می شود عبارتند از: ؟ و ، و ؛ و . توضیح اینکه اگر در حین نوشتن Sms زبان گوشی خود را به فارسی تغییر دهید و از یکی از این علایم استفاده کنید تعرفه SMS شما به فارسی تغییر می کند! اما اگر از کاراکترهای مشترک بین زبان انگلیسی و فارسی مانند ! و – و . و : و () استفاده کنید تعرفه SMS شما همان انگلیسی می ماند مگر اینکه از یک حرف یا کلمه فارسی در متن SMS خود استفاده کنید.

۳-استفاده از این روش در همه حال به سود شماست یعنی چه زمانی که SMS شما طولانی باشد و چه زمانی که آن کوتاه باشد. توضیح اینکه اگر متن SMS شما کوتاه باشد (تا ۷۰ کاراکتر) هزینه محاسبه شده برای شما از ۲۲ تومان به ۸ تومان کاهش می یابد

 

همچنین اگر متن Sms شما بین ۷۰ تا ۱۴۰ کاراکتر باشد هزینه شما از ۲۲ تومان به ۱۶ تومان کاهش می یابد و اگر متن شما بین ۱۴۰ تا ۲۱۰ کاراکتر داشته باشد هزینه SMS شما از ۴۵ تومان به ۲۴ تومان کاهش می یابد و این روند صعودی همچنان ادامه دارد! بنابراین این ترفند در همه مواقع به کار می آید.

۴- من به شما توصیه میکنم بهترین روش برای استفاده از این ترفند به کار بردن یک ویرگول(،) به زبان فارسی در متن SMS است زیرا هم ساده است و هم جلب توجه نمیکند!

آرش آرش بازدید : 3790 سه شنبه 07 مرداد 1393 زمان : نظرات ()

نکاتی برای افزایش رتبه سایت در الکسا

آمار ترافیک وب سایت یکی از نیازهای ضروری صاحبان وب سایت می باشد که به آنها کمک می کند درک درستی از پتانسیل سایت خود داشته باشند. Alexa یکی از بزرگترین و معتبرترین وب سایتهایی است که به شما در این زمینه کمک می کند.

نکاتی برای افزایش رتبه سایت در الکسا


در ادامه قصد داریم نکات مفیدی در رابطه با افزایش رتبه سایت در الکسا بیان کنیم که به کار بستن آنها رتبه الکسا سایت را بهبود می بخشد.

رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا (Alexa Rank)، سیستم رتبه بندی سایتها می باشد و بر اساس تعداد بازدید کنندگان وب سایت که نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند، سایتها را رتبه بندی می نماید.

روشهایی برای افزایش رتبه سایت در Alexa

نکاتی برای افزایش رتبه سایت در الکسا

 

در این بخش از مقاله شیوه هایی برای افزایش رتبه سایت در Alexa ارائه شده است که با رعایت آنها می توانید رتبه الکسا وب سایت خود را افزایش دهید.


1. نوار ابزار الکسا را نصب کنید و سایت یا وبلاگ خود را به عنوان صفحه خانگی مرورگر خود قرار دهید.

2. اسکریپت ویجت را در وب سایت خود نصب کنید. برای این منظور باید کدی را از وب سایت آلکسا دانلود کنید و در مستر وب سایت خود قرار دهید که میزان پیشرفت وب سایت شما را در الکسا نشان دهد.

3. ابزار رتبه الکسا را در وب سایت خود قرار دهید. این باعث دریافت تعداد قابل توجهی کلیک روزانه می شود و هر کلیک به منزله یک بازدید کننده به شمار می رود (حتی اگر کاربر از نوار ابزار الکسا استفاده نکرده باشد).

4. دیگران را به استفاده از نوار ابزار الکسا تشویق کنید زیرا از این طریق تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد و روی رتبه الکسا تأثیر مثبت می گذارد.

5. از دوستان بخواهید که برای پروفایل وب سایت شما در الکسا، نظر و امتیاز بدهند. این به طور مستقیم بر روی رتبه تأثیر گذار نیست اما به هر حال ممکن است کمک کند.

6. مقالات و مطالب جدیدی که مخاطبان زیادی دارند منتشر کنید زیرا این کار نه تنها ترافیک سایت شما را بهبود می بخشد بلکه موجب افزایش رتبه الکسا می شود.

7. در سایت های پر بازدید عضو شوید زیرا تعداد بازدید کننده را افزایش می دهد و به طور حتم این بر روی افزایش رتبه الکسا تأثیر مثبتی می گذارد.

8. اطلاعات سایت خود را بروز کنید چون الکسا نیز همانند گوگل به وب سایت هایی که به طور منظم به روز می شوند رتبه بیشتری می دهد.

9. از تبلیغات کلیکی استفاده کنید. در موتورهای جستجو مثل گوگل تبلیغات بدهید یا به دنبال عباراتی باشید که بیشتر جستجو می شوند تا بازدیدکنندگان بیشتری جذب نمایید.

آرش آرش بازدید : 4114 سه شنبه 07 مرداد 1393 زمان : نظرات ()

تنظیمات مودم ADSL هواوی سری HG5532e :

به نام خدا

تنظیمات مودم ADSL هواوی سری HG5532e  :

به دو طریق می توان به مودم وصل شد و تنظیمات مربوطه را انجام داد.

1) برای اتصال وایرلس (WLAN) از SSIDو  WLAN Keyنوشته شده پشت مودم استفاده می کنیم تا ارتباط وایرلس با مودم برقرار شود .

2) از طریق کارت شبکه کامپیوتر یا لب تاپ با IP های رنج   254تا192.168.1.2 بهLANبه مودم وصل می شویم:

از طریق اینترنت اگسپلورر یا فایر فاکس و ... آدرس زیر را وارد می نماییم:

http://192.168.1.1

ازusername  و password های زیر جهتloginاستفاده می نماییم.

Username: admin

Password:@Hua1234

البته با username  و password ، user نیز می توان  به مودم login نماییم ولی چون سطح دسترسی پایین می باشد بهتر است با username  و passwordفوق به مودم login نماییم.

برای تنظیمات pppoe در قسمت Basic ، WAN را انتخاب نموده تنظیمات مربوطه را انجام می دهیم وusername  و password ی که مخابرات داده است را set می نماییم.

در هر مرحله بعد از انجام تغییرات جهت Save نمودن تنظیمات از دکمه Submit استفاده کنیم.  

برای تنظیمات خط و تغییر Annex بر روی مودم در قسمت Basic ، DSL را انتخاب می نماییم و در قسمت DSL Configuration باید تیکADSL2/ADSL2+(AnnexM)   و   Bitswap Enable زده شده باشد . (اگر فاصله تا مرکز مخابرات زیاد باشد ضمن هماهنگیبا واحد پشتیبانی مخابراتجهت پشتیبانی ازAnnex Lبرای مسافتهای زیاد بایدتیکALLزده شود.)

جهت تنظیمات وایرلس مودم در قسمت Basic  ، WLAN را انتخاب نموده به انجام تنظیمات مربوطه می پردازیم ( SSIDنام شبکه وKey Pre-shared پسورد وSecurity  مودم را انتخاب می نماییم(.

به منظور امنیت بیشتر بخش وایرلس بهتر است در قسمت Security از WPA-PSK/WPA2-PSK استفاده گردد.

جهت تغییر username  وpassword مودم ،  در قسمت Maintenance

می توان آن را تغییرداد.

آرش آرش بازدید : 337 چهارشنبه 11 تير 1393 زمان : نظرات ()

موهایتان را در ۴ سوت براق کنید!

موهای سالم همیشه یکی از آرزوهای هر انسانی بوده است. ما همیشه تمام تلاش خودمان را می کنیم تا مبادا دچار ریزش مو یا مشکلاتی از این دسته شویم. در کنار سلامت مو درخشانی آن نیز بسیار مهم است. راه های مختلفی برای درخشان کردن مو وجود دارد که مهمترین آن خوردن خوراکی های مقوی است اما درکنار خوراکی باید نکات خاصی را نیز رعایت کنید.

آرش آرش بازدید : 134 یکشنبه 14 ارديبهشت 1393 زمان : نظرات ()

بیست مطلب که درباره ی جاذبه نمی دانید

دلیل فرود سیبی که بر سر نیوتون خورد و موضوع اصلی کار علمی انیشتن، جاذبه، ضعیف تر از آن چیزی است که شما فکرش را هم بکنید و بسیار عجیب تر از آنکه حتی تصور کنید:
1. Obi-Wan Kenobi از فیلم جنگ ستارگان می گوید، نیرو "ما را احاطه نموده و به ما نفوذ می کند؛ این نیروست که کهکشان را کنارهم نگه داشته." احتمالش هست که وی درباره ی جاذبه صحبت می کرده است. ویژگی های جاذبه به معنای واقعی کلمه این کهکشان را در کنار هم نگه داشته اند، اما همچنین در ما نفوذ کرده و به شکل فیزیکی در ما گسترش یافته و ما را چسبیده به زمین نگه می دارند.
2. برخلاف نیرو که دارای تظاهرات منفی و مثبت می باشد، جاذبه دوگانگی ندارد؛ همواره اجسام را جذب نموده و هیچ-چیز را دفع نمی کند.
3. ناسا در تلاش برای توسعه‌ی پرتوهای تراکتور است که بتوانند به اجسام فیزیکی را جابجا نمایند، و نیروی جاذبه ای ایجاد نمایند که جاذبه ی زمین را مغلوب کند.
4. مسافران سوار بر ترن در پارک های سرگرمی و ایستگاه بین المللی فضایی بی وزنی را تجربه می نمایند – که به غلط با عنوان جاذبه ی صفر شناخته می شود – زیرا آنها هم با سرعت وسایل نقلیه سقوط می نمایند.
5. کسی که وزنش برابر با 150 پوند در زمین است – اگر امکان داشت انسان روی سیاره ی مشتری بایستد- در غول گازی وزنی برابر با 350 پوند می‌داشت. حجم های بزرگتر دارای جاذبه ی بیشتر هستند.

بیست مطلب که درباره ی جاذبه نمی دانید

 

آرش آرش بازدید : 126 شنبه 06 ارديبهشت 1393 زمان : نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • تبادل لینک
  تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان پایگاه سرگرمی وآدرس http://arash1377.rzb.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

  عنوان :
  آدرس :
  کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
  آمار سایت
 • کل مطالب : 120
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 8
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 65
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 65
 • بازدید ماه : 298
 • بازدید سال : 298
 • بازدید کلی : 496,922
 • کدهای اختصاصی